Pride festival

7. července 2015 v 3:36 | Říjnová |  Ten náš duhový svět
Nějak vůbec nestíhám... všechno nechávám na poslední chvíli, takže teď momentálně dělám asi tak tisíc věcí najednou... A do toho jsem se rozhodla, že bych mohla začít víst nějaký ten social life a nějak mi to všechno nejde dohromady.

Nicméně, alespoň pár fotek. Zhruba tak týden zpátky byl v St. Petersburg Pride festival. "Slavnosti" trvaly celý týden, byly tam všelijaké koncerty, v sobotu večer byl průvod, na tom jsem nebyla, ale řekla bych, že to byla docela sranda.

V neděli pak byl vyloženě festival. Část hlavní ulice byla uzavřena a byly tam stánky, většinou různé organizace na podporu LGBT, právní pomoc a tak podobně, spoustu duhovýho oblečení a všelijakých doplňků, i pro psi, dokonce i sexuální pomůcky.

Taky tam byla dvě podia, když jsem tam byla, zrovna na jednom někdo zpíval, trochu travesti show.

Byla tam taky slečna, co měla na vodítku jakousi ještěrku či co to bylo, tiskla si to na prsa. A pak tam taky byla jedna, co měla hada kolem krku. Ble.

Fotky jsou co jsem tak rychle cvakla, většinou jsem kvůli sluníčku ani neviděla, co fotím. Pán s cedulí "Free hugs" (Objetí zdarma) si mě všimnul, zapózoval, tak jsem ho pak objala.

Když jsem se tam tak plazila ulicí v tom nesnesitelným vedru, s nosem zabořeným do mobilu, nějaký mladík, co šel okolo, mi řekl "Smile, beautiful." Tak jsem se teda usmála.

A nějaká slečna poznala moje tričko. Swan Queen je pár ze seriálu Once Upon a Time, Zlá královna a Zachránce (wtf, vůbec netuším, jak se ty postavy jmenujou v češtině...). No prostě, brunetka a blondýnka, hrdinka a záporačka a tak dál. Teda, oni nejsou spolu, ale dost to tak vypadá. Ale dost o nich, na to si nechám samostatný článek, až budu mít někdy čas... No, tak jsem teda měla to tričko a nějaká slečna to poznala, tak mi to zlepšilo náladu.

A teď už dost kecání.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama