Co bylo, je a bude

20. června 2015 v 4:23 | Říjnová |  Blogová ouřadovna
Tak jsem to tu trochu přeorganizovala, možná jste si všimli, ale asi ne. Trochu jsem si pohrála s rubrikama a taky jsem změnila ten blábol o mně. Úplně z toho čišela doba, kdy jsem to psala. Teda ty okolnosti. Taky jsem opět zveřejnila dva tři roky staré články, které jsem slíbila smazat (a tenkrát smazala), ale vzhledem k tomu, že byly svým způsobem pilířem blogu, nikdy jsem je nesmazala úplně.

Smazání článků byl okamžik, kdy to tu začalo jít do háje, což bylo někdy březen/duben 2013. Dlouhá to doba. Samozřejmě k tomu hodně přispěly okolnosti, mé psychické rozpoložení a škola. Pak jsem odjela, což byl poslední článek v loňském roce a tím taky skončila moje anonymita, alespoň co se ksichtu týče. Ty fotky nejsou nejpěknější, já se tam sobě nelíbím, ale o to nejde. Jde o ten okamžik a o ten zážitek a proto jsou ty fotky pěkný. Ale to je na dlouho.

Pro neaktivitu mě vyřadili z Autorského klubu, což jsem už taky říkala. Tím se dostávám k tomu, co tady bude dál. Mám tím pádem víc volnosti a to jde ruku v ruce s mým blogováním na tumblru (a Twitteru). Ne, nechystám se tady z toho udělat fanblog. Téma bude pořád stejné. LGBTQA. Ale jakožto fanoušek různých seriálů jsem přičichla k tomuto tématu z jiný strany, trochu se mi možná otevřeli obzory a tak bych se chtěla věnovat pár seriálům (no dobře, hlavně jednomu) a tomu, proč záleží na tom, co a jak je v televizi zobrazeno a proč je reprezentace důležitá. Myslím totiž, že my si to moc neuvědomujeme. Tím "my" myslím Češi. Třeba se pletu. A třeba taky ne.

S tím souvisí rozšíření seznamu filmů, spíše teda seriálů. A tím pádem bych se možná mohla dokopat podívat se konečně na ty, co viděl snad každý homosexuál, jen já ještě ne #Lenost

Budu se snažit to tu zpestřit i nějakou fotkou, viz třeba ta poslední, co je teď i v záhlaví. To jsem se takhle ráno probudila a řekla si, že na ten aupair sraz půjdu co nejvíc duhová #GayAsFuck Možná bych měla i pár nových vtipných coming outových historek.

Když už jsem řekla, co bylo a bude, možná ještě stručně (haha) zmíním, co je teď. Momentálně se nacházím na Floridě, v městě, kde je nejvíc blesků. Dneska byla pěkná bouřka a dost mě to vyděsilo. A děsí mě i fakt, že je v domě místo, kam se schovat, když přijde tornádo.

Opět jsem aupair. Do Ameriky jsem přiletěla první týden v únoru. Pořád se mi tu líbí. To teplo je trochu úmorný, neustále nad 30°C a velká vlhkost. Ale furt lepší než sníh a zima, protože kvůli zimě v New Yorku jsem první týden na Floridě strávila nemocná. Starám se o dvě miminka, je jim 6 měsíců a jsou to dvojčata. Jsou to ty nejkrásnější miminka (až po mým synovci, jo, jsem teta a v září budu dvojnásobná, bůůů vzlyk) a moje zlatíčka. Mohla bych tu o nich básnit do aleluja, takže radši stačí. Rodina je perfektní, jsou mladí a jsme kamarádi.

Byla jsem tu už na dvou comic conech, na jeden jsem letěla na druhou stranu státu. A stálo to za to. Protože setkat se s tím, kdo vám změnil život, je k nezaplacení. Ne, není to pubertální pobláznení. Překvapivě se to taky týká LGBT, seriálu a mě (haha). Ale to je taky na dlouho a tom zas jindy. Ale asi vám sem někdy nacpu fotky, protože to byl zážitek. Jo, a taky jsem si asi konečně odblokovala strach mluvit. Co na tom, že mám z angličtiny státnice a měla by to být úroveň C1, furt jsem z toho (byla) na nervy.

Když už mluvíme o jazycích... už jsou to dva roky, co jsem napsala bakalářku z němčiny. No a teď vyšla jako knížka. Jop, vydali mi bakalářku. Sranda, hlavně, jak mi to zkritizovali.

To bude prozatím asi všechno, kdyby něco, pište, volejte, použijte kouřový signál, komentáře a ask.fm jsou všem otevřeny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 20. června 2015 v 11:33 | Reagovat

Mne zase vyřadili z AK kvůli velké aktivitě, jim se člověk ničím nezavděčí. :-D
Na fotky se těším, přihlaš se s nimi. :-)

2 Elwin Elwin | E-mail | Web | 23. června 2015 v 11:55 | Reagovat

Vítej zpátky, na tvoje články se těším. Je mi jasný, že absolutně netuším, kdo jsem, ale to nevadí, hlavní je, že ses vrátila s novou chutí a novými nápady :)

A jak psal Pavel, AK se člověk nezavděčí, ale hlavně, že je klub už pomalu mrtvej.

Vydali ti bakalářku?! Heeej hustýýýýýý!!!! :D

Tak jo, těším se na všechno (až na ty anglický věci, protože angličtinou nevládnu, ale to neva, bude toho tady evidentně dost) :D

3 Říjnová Říjnová | Web | 24. června 2015 v 0:54 | Reagovat

[2]: Ráda poznám nový lidi :)

Já si všimla, že klub nějak upadl :D Ne, že by mě to překvapilo...

Budu se snažit to nějak kombinovat a udělat to zajímavý, v týdnu na psaní asi moc času mít nebudu, jsem většinou unavená, ale snad to nějak půjde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama