Nemyslete, protože myslet znamená prd vědět aneb vy a vaše předsudky

17. října 2013 v 20:05 | Říjnová |  Ten náš duhový svět
Neříkám, že já žádný předsudky nemám, mám, ale snažím se. Nevím, jak moc tohle bude dávat smysl, protože jsem pořád ještě trochu vytočená.

U nás ve městě (haha, u nás.... prostě tam, kde studuju) je jednou za měsíc v jednom klubu akce. Pro gaye, lesby a přátele. Naposledy jsem tam byla s jednou slečnou v létě 2011. Pěkná doba, co. Návštěvníci byli rozmanití, mladí, starší, ženský, chlapi, hezký, ošklivý, dámy i nedámy. Šampóni i podivní týpci. Další školní rok jsem neměla důvod tam chodit, pak jsem byla semestr v Německu, pak jsem depkovala. A tak jsem usoudila, že teď je konečně správná doba tam zas zavítat, porozhlídnout se a třeba se s někým seznámit. I když v to jsem moc nedoufala.
Každopádně. Ze slečny, se kterou jsem tam byla naposledy (tenkrát to bylo rande, haha) se stala moje kamarádka, spíš známá a mně se povedlo ji ukecat, abysme tam šly.

Přeskočím nudné pasáže o pozorovnání lidí, usmívání se, přemýšlení, odkud sakra tu holku znám a co tu dělá, psaní smsek mojí sestře v jednu ráno a dostanu se do doby, kdy už měli všechni dostatečně upito. No dobře, my tam přišly až po půlnoci, ale tohle mohlo být tak kolem druhý hodiny. Tancovala jsem a v jednu chvíli se ke mně přitočila jedna slečna. Moje myšlenka byla ve stylu "Ta si teda troufá." Ne, že bych si o sobě myslela, že jsem nějaká princezna. Vysvětlím situaci (což pro pointu není důležitý). Byla skoro o 2 hlavy menší než já, takže když mě chytla kolem pasu, aby si mě přitáhla blíž k sobě (což mi přišlo docela troufalý), musela jsem se ne sklonit, ale doslova ohnout. Kromě toho byla asi 4x taková jako já. Možná víckrát. Což mi bylo fuk, protože mi byla celkem sympatická. Slečna začla rozhovor.
"Jsi na holky?"


"Jo, jsem."
"Hm." Povytažené obočí.
"Co?"
"Nevypadáš na to."
What the fuck? Nevypadám na to? A jak bych jako měla vypadat? Mít krátký vlasy jako ona? Nosit nepohlavní trička jako někteří?

A to prosím není všechno. Dneska jsem si psala s tou kamarádkou, se kterou jsem tam byla. Znala tam jednu slečnu, vlastně paní. Hned na začátku mi řekla, že je vdaná. No a ta paní se jí ptala, proč mě nebalí. Ona na to, že jsme kamarádky. A paní (zřejmě si myslela, jak se vyzná) usoudila, že jsem heteračka. Moje kamarádka řekla, že ne. A tak ona zase, že jsem teda nejistá nebo bi.
Jako proč, kur*a??! Kvůli tomu, že vypadám jako holka? Mám dlouhý vlasy, měla jsem zapletenej krátkej francouzskej cop, aby mi vlasy nepadaly do obličeje, protože to je praktický a nemusím si na ně furt šahat a někde něco upravovat. Namalovaná jsem nebyla, předpokládm, že po pudru nebylo o půl třetí ani vidno, měla jsem jenom řasenku, protože jsem líná se malovat. Měla jsem bílý holčičí tričko s velkým výstřihem. Přes něj jsem měla košili. Kostkovanou!!! S ohrnutýma rukávama. A džíny. Úzký, protože prostě rovný jsem v prosinci nemohla v Německu sehnat. Ve všech pěti dírkách v uších mám všelijaký piercingy. Snad ani jeden není do uší, dva jsou do jazyka, další do obočí. Ve rtu mám piercing. Pila jsem pivo.

Musím říct, že mě to fakt naštvalo. Jak se mám s někým seznámit, když si každá řekne, že jsem heteračka? A co ty panenky v šatičkách tam? Slečna, která tam hodinu brečela, byla víc holčičí než já. Taky jsem si o spoustě myslela, podle prvního pohledu, že asi na holky nejsou. Ale vzhledem k tomu, kde byly, jsem si řekla, že asi jo.
Až tam půjdu příště, seženu si flanelovou košili, vezmu si taťky tričko, roztrhaný kalhoty a nechám se ostříhat na krátko s pořádnou patkou a budu hrát všema barvama. Nasrat, fakt. A možná bych taky neměla být tak vysoká a hubená, to je přece moc ženská postava!

Napsala jsem si na Facebook status: Možná, že když se ostříhám na krátko a budu nosit bezpohlavní trička, tak mě ostatní začnou brát vážně...".
Ozvala se mi na to sestřenka, jestli na někoho narážím. Ona totiž vypadá se svým sestřihem víc jako lesba než já.
Ta kamarádka ze včera mi na to pak řekla, že mě berou vážně, jen si nemyslí, že mezi ně patřím. Což je dost dobře zformulovaný.

Takže dámy. Myslete bez hranic a přestaňte si myslet, že lesba nemůže vypadat jako holka!

A dále bych chtěla říct něco svým heterokamarádům. Já vím, že si to asi neuvědomujete, ale občas je to fakt otravný a bezohledný. A už se mi to stalo několikrát.
Holky se o někom/nečem baví. Neslyším začátek a nevím, o co nebo o koho jde a tak se zeptám.
Odpověď? "To tebe nezajímá." Jak jako nezajímá?! Když hodnotí nějakýho kluka, tak mě to nezajímá? Co to je zase za nesmysl?? To, že jsem lesba neznamená, že mě nezajímá, když moje kamarádky/příbuzný/kdokoliv někoho hodnotí! To se k tomu nemůžu vyjádřit? Vy taky hodnotíte holky, přestože jste hetero! Myslím, že jsem schopná vyjádřit svůj názor, jestli se mi ten kluk líbí nebo nelíbí, jestli je roztomilej, nechutnej nebo co já vím!

Takže přestaňte, prosím, říkat, že nás to nezajímá! Kdyby mě to nezajímalo, neptám se!

Protože celý článek byl v naštvaném duchu, mám tu historku z dnešního odpoledne. Dneska jsem byla celý den neskutečně mrtvá. Kamarádka taky, protože se včera dívaly na horor a pak nemohly spát. Tak jsme se rozhodly, že půjdeme do knihovny na kafe. Daly jsme si i zákusek, seděly tam, povídaly a hodnotily kolemjdoucí. Najednou se všude vyrojilo spoustu cizinců. Všimla jsem si slečny, která stála ve frontě. Byla krásná a tak jsem se zmohla jen na duchaplné "Týjo, dívej! Skoro černoška." Byla to míšenka, pěkně oblečená, učesaná, což je u některých cizinců div (o kus dál byla slečna v ružových gumovkách). Kamarádka se otočila a usoudila, že je hezká. A že jsou všichni ti míšenci hezcí, i kluci. Až roztomilí, dodala jsem. Süß. Sweet. Přesně se to na tohle hodí.
"Jako čokoláda. Jenom se zakousnout..."
Můžu vás ujistit, že když jsem to říkala, přesně jsem věděla, kam všude bych se zakousla.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 17. října 2013 v 20:53 | Reagovat

Jo, tak tohle je fakt na pytel. Zajímavý, že i holky, co jsou na holky, můžou mít předsudky o holkácj, co jsou na holky. Hlavně se proboha nestříhej, určitě se najde spousta holek, co letí na dlouhovlasý dívčí typy... ;-) :-D

2 music-germany music-germany | E-mail | Web | 17. října 2013 v 21:07 | Reagovat

Nic si z toho nedelej, taky to znam. Nevypadam jako holkofilni holka, i kdyz ji jsem, ale kaslu na to. Vzdyt ty lesby k zivotu nepotrebujes (oka, vlastne aji jo, ale doufam, ze vis jak to myslim :D ). A jinak s tou pani ... setkala jsem se s tim, ze heteraci proste nedokazi pochopit proc tva lesbi kamaradka neni tva pritelkyne a je absolutne impossible jim to jakkoliv vysvetlit.
Tak se tim netrap, jsi jedna z tech, ktera bori stereotypy ;)
Terez

3 B. B. | 17. října 2013 v 21:21 | Reagovat

S tímhle se začínám pomalu setkávat taky. Píšu pomalu, protože vzhledem ke svému věku a teprve nedávné ujasnění si orientace ještě nemám možnost se s tím setkávat často. Ale vím, že budu. Trochu mě irituje ona všeobecná leseb. Krátkovlasé, klučičí oblečení, věsměs klučičí postava. Občas mi přijde, že holka se dalším holkám líbí tím víc, čím víc vypadá jako kluk. Trochu paradox.
Nevím, mně osobně se líbí ženy. A to takové, že krásné ženské ženy. Miluju dlouhé vlasy, elegantní dámské oblečení a ženské křivky. Miluju prostě ženskost. A sama se tak snažím vypadat.
S reakcemi okolí, jak jsem již zmínila nahoře, jsem ještě neměla moc příležitostí se setkat, ale stačilo mi, když mě nedávno má kamarádka představovala svým kamarádkám z intru jako její "nejlepší kamarádku, která je na holky." Nevadilo mi to, ty holky jsem neznala, ony neznaly mě a bylo to vlastně první takové "veřejné" vyoutování. Vzaly to v klidu, jen jedna slečna, asi velká odbornice, prohlásila, že já lesba asi nebudu, protože ona má několik takových kamarádek a žádná nevypadala jako já. Ale co, s tím se asi budu muset naučit žít. Třeba zbořím pár předsudků o nás :)

4 Jane Jane | E-mail | Web | 18. října 2013 v 14:15 | Reagovat

Mně stačí se tak "jen" chovat :-D
Ale jak už jsem o tom někdy psala článek, přijdu si občas trochu divně, že ani já, ani moje holka nemáme krátký vlasy a nenosíme klučičí oblečení. Evidentně to není normální (resp. běžný)... Ale nijak mě to nesere :-D

5 strange-and-different strange-and-different | Web | 18. října 2013 v 17:10 | Reagovat

To znám.. nejhorší je, že mi kamarádky říkají, že jsem namotávačka, jelikož se do mě zakouká každý druhý a pak jsou tu ti, kteří se vytrvale snaží a myslí si, že mě předělají či co. Takže asi taky pardon, že nevypadám jako "typická" (resp. typická představa) lesba :-D

6 Trissie Trissie | E-mail | 20. října 2013 v 10:38 | Reagovat

Predsudky jsou na pendrek. Mne zase furt vnucovali, ze jsem na holky. A to prosim jenom proto, ze se rada oblikam sportovne, delsi dobu jsem nosila kratke vlasy, nerada se licim a vic si rozumim s klukama, nez s holkama. Clovek by ty omezence nejradsi zliskal na miste, lidi se dokazou opravdu nechutne nechat ovlivnit predsudky a zazityma predstavama... Nejsem jenom na holky, jsem sakra na vsechno, zadne skatulky prosim. :D

7 Teeda Teeda | Web | 20. října 2013 v 18:42 | Reagovat

Hm. :) Mám jeden šíleně oblíbenej film. The Jane Austin book club. Vstupuje v něm holka jako lesbička (a je totálně krásná!)Jeden kluk si tam myslí, že s ní má jí na rande (kvůli dohazování), ale ona se jednou svlékne do trička a má tam nápis, že je na holky. A tím to celé rozsekne. On to okamžitě pochopí a myslím, že i klika u dveří to pochopí. Mno.. to jen taková úsměvná kulturní (velice oblíbená) vložka. :-D Můžeš si pořídit triko s nápisem Kluci mě nezajímaj. :D

8 Říjnová Říjnová | Web | 20. října 2013 v 19:42 | Reagovat

[1]: Neříkám, že mě to vůbec nenapadlo...Ale mám ráda svý vlasy. Kamarádka mi jednou řekla, ať se proboha nestříhám "na lesbu" :D

[2]: No, právě, že potřebuju, i když třeba ne konkrétně tyhle :) Ona mě tam nebalila proto, že období randění už máme za sebou a neklapalo to a asi by ani nikdy nemohlo :)

[3]: (Věk s tím nemá moc společnýho, to jen tak na okraj;) )
Je to paradox. Já tvrdím, že chci holku, co vypadá jak holka. Ale nebránila bych se nějaký, co je na krátko. Tohle je prostě stereotyp, já osobně, ač jich neznám moc, znám spíš holčičí holky. Taky znám jednu, co je na krátko, "klučičí" oblečení, ale stejně je v ní něco ženskýho, což je skoro fascinující.
Na takový odbornice se vykašli, i když ode mě tohle sedí, co :)

[4]: Ale je to běžný, jenž stereotyp je rozšířenější :)

[5]: Se za to ještě budeme omlouvat :D

[6]: Musím říct, že závěr tvýho komentáře mě překvapil, čekala jsem, že z toho vyjde, že jsi hetero :D

[7]: Takový tričko mám, teda podobný. "Too awesome to be straight" - Moc úžasná, abych byla hetero". A u toho mám i dva ženský znaky. Ty jsem si tam dala proto, že to anglicky všichni nepochopí. Ale stejně. Měla jsem to na sobě, když jsem předstírala, že jsem holka, která si dlouho píše s jedním klukem, byla to náhoda, že jsem se tam naskytla, jenže on to stejně nepochopil :D Ale nosím občas duhový srdíčko na krku (to v záhlaví) a na taškách mám různý placky.
Na ten film se možná podívám :D

9 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 21. října 2013 v 10:09 | Reagovat

Já nvm no, ten tvůj problém je celkem absurdní. Podle toho jak ses popsala tak jako kluk bych tě hned prohlásil za lesbu. Třeba to ty holky tvdrily aby tě vyprovokovaly ;)
Jinak cizinci oběcně jsou sexy, už jenom tím, jak jsou vykulení a zmatení :D

10 Magdaléna Magdaléna | Web | 21. října 2013 v 21:18 | Reagovat

:) Lesbiček se kolem mě motalo vždycky nějak dost... Totálně holčičí střívko v šatech, totálně klučičí střívko v "bezpohlavních tričkách", baculka-rebelka a inteligentní kráska s osobností... Takže asi tak... :D Musela jsi být v nějaké zapředsudkované společnosti, nebo nevím :)

11 Em Zet Em Zet | Web | 23. října 2013 v 9:48 | Reagovat

To mě taky rozbíjí, jak si lidé myslí, že lesba musí mít krátké vlasy, nesmí ani omylem nosit sukně a musí nosit, jak ty jim říkáš, bezpohlavní trička :-D Kdyby tyhle kritéria byly pravdivé, byla by lesbami polovina holek z naší školy. :D

12 Tai Todd Tai Todd | Web | 23. října 2013 v 9:51 | Reagovat

Podle tvého popisu sama sebe, bych tě taky neoznačila za heteračku, ale hold, někteří to asi vidí jinak. Ale když jsemv baru na gay akci předpokládám, že tam bude většina gay lidí, ne? Je teda pravda, že často chodím s kamarády gayi do gay barů a jsem bi a považují mě za lesbu, ale to spíš proto, že jsem jediná holka v doprovodu pěti homosexuálů :D Ale je fakt, že předsudky v tomhle mi dost vadí, sama lidi hodnotím objektivně a ne, že jsem v baru a někdo automaticky aniž by mě znal, prohodí, že jsem lesba, proto, že mám těžké boty(jinak se oblékám ženky, výstřihy, halenky atd), jen proto, že nechci mít z nohou placky, protože na mě pokaždé někdo dupne :D

13 Bonnie Galactic Bonnie Galactic | E-mail | Web | 23. října 2013 v 12:49 | Reagovat

Jsem bi, měla jsem holku jeden čas. A byla to krásná, opravdu holka. Pak si našla jinou přítelkyni: Holkokluka :D doslova. Vypadala jak kluk s prsama. Ale ona byla krásná ženská jak má bejt. A já jsem taky dlouhovlasá blond pečuju o sebe a nosím šatičky a sukýnky. Našla jsem si pak kluka (ale on má trochu ženský myšlení, všcihni si o něm mysleli, že je teplej a myslí do doby, než poznaj mě, ale i tak si o něm potom myslej, že je aspoň bisexuál :D), ale kdyby jsme se jednou nedejbože rozešli (je to úžasnej chlap jsme spolu 4 roky) tak bych chtěla holku. Ale holku na podpatečkách a sukni. Prostě ženu jak má být. Rozumějte nebo ne, je to můj život a tebe naprosto chápu proč si naštvaná :)

14 M. M. | E-mail | Web | 23. října 2013 v 13:53 | Reagovat

Znám, ale z pohledu gaye - mám skoro 190 cm, vypadám trošku jako rugbyovej hráč a většinou nosím na tváři hustý strniště - lidi jsou kolikrát úplně šokovaný, že nejsem hetero. Jako kdyby snad každej gay musel být zšenštilej klučík s hladkou tvářičkou, nejlíp napreslej v růžovým tričku. Taky mě vždycky dokáže dostat věta: "Nevypadáš na to!" Tyvle lidi snad maj patent na absolutní vědění a třídění všeho všude, maj pocit, že dokážou přesně každýho odhadnout a pěkně si ho zaškatulkovat... jo prdlačky. :-?

15 Leome Leome | Web | 23. října 2013 v 16:11 | Reagovat

No, snažím se, nedělat si předsudky o jiných lidech - ale občas se tomu nevyhnu :/.
Také by mi to přišlo troufalé, ještě k tomu když je cizí - možná jsem až moc slušná, ale tohle je pod moji úroveň.
Myslím, že není jasně dané, jak má lesba nebo gay vypadat - je to snad jen na nich, jak vypadají, ne? Ti lidé, co většinou čekají, že se všichni budou oblékat podle nich, jsou povrchní... O_O  :-?

16 bloody bloody | 23. října 2013 v 16:12 | Reagovat

Já sem taky na holky a štve mě to že hned musí být má skoro sestra taky lesba, jen proto že se se mnou baví. Lidi(spíš bytosti) z mé staré školy si myslí že jsou cool, když nám nadávají. Oni o tom ani moc nevědí ale stejně mě to štve. Když sem to řekla kamarádkám tak jim to bylo jedno, pořád sem byla ta stejná holka. U mě by nikdo nepoznal že sem lesba, taky proč. Mám ráda dlouhovlásky a holky co jsou prostě sví a že jsou hubené a vysoké, komu to vadí? když je spokojený. U gayu to samé. Znám dva milé kluky co se budou brát a vypadají jako každý jiný

17 Ivanitko Ivanitko | Web | 23. října 2013 v 16:38 | Reagovat

Krásný výstižný článek. Vidím, že předsudky hýbou světem.

18 hogreta hogreta | E-mail | Web | 23. října 2013 v 16:46 | Reagovat

Já spíš nechápu, proč by lesby měly vypadat jako kluci:-D. Asi se nedokážu úplně vžít do tvé situace, ale říkám si, že kdyby se mi líbily holky, tak bych asi logicky chtěla holku a ne někoho, kdo vypadá jako kluk. Kdyby mě přitahoval "někdo kdo vypadá jako kluk", byla bych přece mnohem méně na holky, než když by se mi líbily opravdu "holčičí holky" :-O.

Nebudu ti tady psát, jak bych hned ze tvého popisu řekla, že jsi na holky, protože neřekla. Protože já bych neřekla ani to, že jsi na kluky - protože vůbec nechápu, jak se to jako "poznává", kor podle postavy:-D. Dokud se s tím člověkem nepotkám a necítím z něho nějaké signály, nepoznám nic. A často nepoznám nic ani potom:-D. A víš co, je mi to vlastně úplně jedno, nepotřebuju to přece vědět - co mi je do toho :-D.

19 Silver Silver | Web | 23. října 2013 v 17:34 | Reagovat

Počkat, takže tím říkáš, že když nosím chlapský trička a mám krátké "klučičí" vlasy, jsem lesba? .D
Ale jo, plně s tebou soucítím, myslím, že se k tomu trefně vyjádřila hogreta a arvari.). Jen mě prostě zaráží, že je klub "pro lesby, gaye a tak", tohle mi přijde strašně divné...? To musí mít každý svůj klub? Přiznám se, že tohle mi přijde víc diksriminující, než když se tě někdo zeptá, jestli jsi na holky.

20 Tvidatko Tvidatko | Web | 23. října 2013 v 17:42 | Reagovat

Mi se celkově více líbí tzv. lipstick lesbiens. A na gay scéně je celkově dost předsudků. Například bisexuálové jsou v očích mnohých jen experimentující puberťáci a tak -_- Bereme tě vážně, ale nemyslíme si, že mezi nás patříš - just WTF :D

21 Dráče Dráče | E-mail | Web | 23. října 2013 v 17:51 | Reagovat

Můj kamarád je takový vysoký, urostlý, silný mužný typ, co na něj většina ženských strašně letí - a je to gay. Dneska jsme se o něm s mamkou bavily a ona prý "vůbec na to nevypadá!"... A zkuste jí vysvětlit, že ne každý gay je zženštilá vykroucená slečinka :-?  :-D Neznám moc lesbických slečen, ale ty, co znám, vypadají bohužel jako mužatky... Těch "žensky" vypadajících moc ne, ale zase... Z mojí zkušenosti s kamarády vím, že ne každá musí vypadat jako chlap ;-) Tož tak...

22 LuSsy LuSsy | Web | 23. října 2013 v 17:58 | Reagovat

Hele, z takových věcí si nervy nenič. Je jasné, že když se ti to stává často, tak už tě to docela štve. Víš, to jen naše společnost je taková zapředsudkovaná a když jsi lesbička, tak prostě MUSÍŠ vypadat takhle... Taky to nechápu. Já sice lesbička nejsem, ale jsem bi a taky by to do mě nikdo neřekl. Prý že bisexuální lidi hodně experimentují a jsou divocí (co se týče sexuálního života).
Je jejich chyba, že přichází o takovou hezkou a chytrou holku. Já znám spoustu lesbiček a každá vypadá jinak. Je jen na tobě, v čem se cítíš nejlépe. :)
Jenom kvůli takové blbosti se určitě nestříhej a neměň styl oblékání. Každé holce se líbí něco jiného - jedině že bys měla opravdu chuť na velkou změnu. Ale musím říct, že pánská trička jsou maximálně pohodlná. :D
Jen tak. Chtěla bych vědět, kde takové místo - kde se setkávají lidé jako my - existuje. Já sice moc po barech nechodím, ale návštěvu takového místa bych určitě zvážila. :)

23 Říjnová Říjnová | Web | 23. října 2013 v 19:20 | Reagovat

[16]: A o tom to je. Lidi, který tě mají rádi, opravdu rádi pro to, jaká jsi, na tebe názor nezmění, i kdybys byla mimozemšťan. A ti ostatní ti můžou být ukradení, na ty se vykašli ;)

[18]: Šak já bych ráda nějakou slečnu, co vypadá jako slečna :D A jak se to pozná nevím, ale někteří to poznají, říká se tomu "gaydar" :D a ten já teda rozhodně nemám :D

[19]: Tohle je klub pro všechny, jen je to jednou za měsíc tematický večer, stejně jako oldies, reggee a tak podobně :)

[22]: Já ty trička používám na spaní :D A na doma.
Přivedla jsi mě na nápad na článek, uvidíme, jak se poperu se svou leností a prokrastinací :D

24 Niki Niki | E-mail | Web | 23. října 2013 v 21:34 | Reagovat

Ahoj pěknej článek :) lidi co o tom nic neví a soudí mi příjdou ubozí ale každej je nějakej...jsem bi a ve škole to bral každej blbě posmívali se nechápali to pak prisla do srídy jedna holka lesbička a najednou jsme bili dvě a začali se na nás dívat normálně po tom co jsme jim rekli k tomu pár slov :)

25 Seiya Seiya | Web | 23. října 2013 v 21:46 | Reagovat

Zajímalo by mě, kam teda patřím já. Podle určité skupiny lidí vypadám jako kluk, u jiných jako normální holka s divnejma vlasam (rozumějme na jedné straně prakticky na ježka a na druhé maličko delší), a myslím že ten zbytek, což bude asi tak jedna polovina celku si o mě myslí že jsem mimozemšťan, kvůli mému vkusu na oblečení a každou chvilku jinak barevným vlasům, nápisech na těle a všech možných dalších šíleností. Souhlasím s tím, že vypadám jako cvok, podle některých i jako ta lesba, ale jsem "normální" člověk. Jsem tichá a nespolečenská, což by do mě taky nikdo neřekl.
Já prostě nechápu, podle čeho se škatulkuje, vysvětlil by mi to někdo? :)

26 Mary Mary | E-mail | Web | 24. října 2013 v 0:04 | Reagovat

Mám hetero kamaráda, trochu citlivku, se kterým trávím hodně času, a nikdy se mi nestalo, že by se na nás někdo podíval a zeptal se mě, jestli jsem lesba. Každý se vždycky jenom ptá, jestli je kámoš gay.
Sakra, tak proto nemůžu najít holku? Protože mám dlouhé vlasy a ženskou postavu a ráda se líčím a nikoho nenapadne, že bych mohla nějakou holku chtít?

27 Freddie Freddie | Web | 24. října 2013 v 0:47 | Reagovat

Nějak s tebou soucítím. Všichni mě označují, za lesbu a že mám poměr se svou nej kámoškou. To, že jsem i na holky a to že se máme rády ještě neznamená, že jsme spolu. A ani to neznamená, že jedu hned po každé, kterou uvidím!

28 sarinka1703 sarinka1703 | Web | 24. října 2013 v 12:15 | Reagovat

Tento článek byl opravdu napsán v naštvaném styl, ale popravdě, já se ani nedivím. :)
S náma je holka ve třídě, která už se svojí přítelkyní bydlí dva roky a probíráme s ní veškeré naše problémy a to je jasné, že v přední řadě vždycky probereme všechny naše kluky, ale to neznamená, že ona si nemůžu "postěžovat" na tu svoji partii. :) Připadá mi to celkem logické akceptovat její sexuální orientaci, jen si prostě asi natrefila na špatné lidi. ;)
Mimochodem, nesnáším lidi s předsudkama a jak tak koukám, rozhodně nejsem sama. :)

29 Rose Violent Rose Violent | Web | 5. listopadu 2013 v 10:26 | Reagovat

Já nevím, asi tu se mnou moc lidí souhlasit, ale já to nepovažuji za odsuzování - tedy to, když bych si dovolila říct, že bych to do ní neřekla. Jo, je pravda, že žadné pravidla, jak má vypadat homosexuál nejsou. Na druhou stranu je to nějaké vyobrazení toho, jak často vypadají. Je to, jako kdyby byla blondýnka se spoudtou make-upu celá v růžovém, která by poslouchala metal. Taky bych jí řekla , že bych to do ní netypla, ale tím neříkám nuc radikálního, jakože musí chodit v černé a musí mít tmavé vlasy. A jestli si to dobře vybavuji, ani ty lidi, co to řekli tobě netvrdili, že tak musíš vypadat a že nemůžeš být lesba. Chápu, že ti vadí to s těmi kamarádkami a povídáním o klucích . Ale nevím... Z části to chápu, ale z té druhé si říkám , že se v podstatě nic nestalo a ti, co to řekli to nemyslili nějak špatně.

30 ZillysFed ZillysFed | E-mail | 13. října 2017 v 13:52 | Reagovat

viagra 20mg canada faq
http://viagrawithoutdoctorprescr.com - viagra without a doctor prescription
  viagra concentration
<a href="http://viagrawithoutdoctorprescr.com">viagra without prescription
</a> - viagra online us pharmacy
viagra 20 mg 8 table name

31 ClauzioBus ClauzioBus | E-mail | 18. října 2017 v 3:07 | Reagovat

online viagra pharmacy
http://vigraforsale.com - viagra for sale
  viagra for sale
<a href="http://vigraforsale.com">viagra without doctor prescription
</a> - viagra more:for_health_professionals
viagra canada

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama