O filmu: All over the guy

28. července 2013 v 17:08 | Říjnová |  Co mé oko shlédlo
Moje logika je úžasná. Čeká tu na mě spoustu filmů, které jsem zhlédla v minulém roce a které určitě touží být sepsaný. Ale co bych oživovala pamět, když vám můžu povyprávět o filmu, co jsem viděla včera, že ... :D
Ale k věci (možná). Tenhle film jsem si stáhla kvůli herečce, co tam hraje. Až pak jsem zjistila, že to je gay film. Tak třeba tentokrát potěším i kluky, ne jen holky ;)
Je to komedie, obsahuje zápletku a rozuzlení.


Chaotické ráno dvou hrdinů, Eli a Toma. Tom zběsila hledá oblečení po bytě, Eli si pěkně stele postel. Tom se snaží, opět, dovolat Elimu, který to, opět, nebere. Eli přijíždí na kliniku, kde si má nechat udělat jakési vyšetření, co mu doporučila jeho matka - psycholožka. Je z toho nějaký nervózní a přijede tam o hodinu dřív. Aby si ukrátil čas, a taky z nervozity, začne si povídat s paní, co se dí na recepci. Taková postarší milá zvědavá dáma s prořízlou pusou. A začne jí vyprávět, jak potkal kluka a jak to začalo.
Mezitím Tom dorazí na sezení alkoholiků. A přizná, že tam šel proto, že potkal super kluka. Když sezení skončí, dá se do řeči s nějakým chlápkem a začne mu vyprávět, jak to všechno začalo.
Tomova nejlepší kamarádka Jackie potkala v obchodě s nábydkem Bretta. Obhlížela si tam křeslo, zkoušela všechny možný polohy, jestli je pohodlný a pak se dali do řeči. Ona si myslela, že je gay, on se jí snažil vysvětlit, že není no a oba dva náhodou mají nejlepší kamarády, co jsou gayové a singl. Tak proč je nedat dohromady, že...
Představte si frajírka, velkýho pohodáře, co miluje suchý Martiny a za jakým se otočí každá holka i kluk, drzýho, co si nenechá nic líbit a na druhé straně drobnýho, světlovasýho kluka s brejličkama, co je stydlivý, slušný, používá spisovnou angličtinu bez chyb. A tyhle dva se sejdou v baru, u stolu ticho, protože si evidentně nemají co říct. Pak se dohadujou filmech, na konci pak možná i přeskočila jiskra. Druhý den pak oba dva vyprávějí svým nejlepším kamarádům, jak to bylo na nic a že je ten druhý už nebude chtít. Z čehož jsou Jackie a Brett rozladění, protože to zinscenovali proto, aby se mohli oni dva sejít.
Nakonec se pochopitelně sejdou, Brett se objeví u jejích dvěří, chemie by se dala krájet a tak to dopadne, jak to dopadne.
Po nějaké době se ti dva zasnoubí, Jackie je těhotná.
No a naši dva kamarádi, Eli a Tom... Po první "nevydařené" schůzce se "náhodou" potkají na bleším trhu, dají se do řeči, občas se sejdou, pak zase pohádají. Když spolu jednou takhle zase nemluvějí se Eli vydá večer s dopisem k domu, kde bydlí Tom. Strčí ho do obálky, odejde, zase se vrátí, vytáhne ho a zaslechne zvuky ze vnitř domu. Přeleze plot a sleduje oknem, jak si tam Tom užívá s nějakým chlápkem, na kterého narazil v baru, když zapíjel žal. Nebyla by to správná komedie, kdyby ho tam někdo neviděl a nezavolal policii a ti ho nezatkli.
Svatba se chystá a Jackie chce jako svědka Toma, ten s ní ale nekomunikuje, protože se tam nechce potkat s Elim, který má jít za svědka Brettovi.
Drama střídá drama a Tom je fakt pako, protože na jednu stranu s Elim chce být, na druhou stranu ho zase odhání.
Nakonec jako správní kamarádi samozřejmě splní svůj úkol, potkají se na svatbě, pohádají se a každý si jde po svým. Když Eli odchází, narazí na Toma, jak sedí stranou. Všechno si to vyříkají, na plnou hubu a šťastně se obejmou.
Do toho přijde Jackie, která se schovává před šílenými příbuznými, pak přijde i Brett a všechno končí společným tancem při západu slunce.
Happy end! :D

Kdybych věděla, co to je za film, asi bych se na to nepodívala, protože takovýhle filmy nevyhledávám. Klasická šílená komedie. Ale smála jsem se fakt od začátku až do konce, zlepšilo mi to náladu. Film fakt vhodný do tohohle počasí, kdy můžete tak akorát ležet a nic nedělat a nemusíte nad tím ani moc přemýšlet. Eliho rodiče jsou tak šílení, že během flashbacků nejde dělat nic jinýho, než se nechápavě smát.
A kromě toho, Tom je docela kus, to přiznám i já. A Jackie, alias Sasha Alexander, to je pro mě jasná volba, i když tady je ještě celkem mladičká :D


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Melanie Melanie | Web | 28. července 2013 v 17:39 | Reagovat

Tam hraje Sasha? Tak to se na to musím podívat! :-D

2 Arvari Arvari | E-mail | Web | 31. července 2013 v 14:43 | Reagovat

Zní to jako dost zajímavej film. :-) Asi si ho výhledově zkusím sehnat... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama